Nasi Klienci są naszymi Partnerami i dlatego zawsze działamy w Klasie Premium czyli stawiamy na kompleksowość,  tak  by jednym telefonem lub e-mailem klient miał wykonaną pełną usługę.
 
Firma Drewnex Sp. z o.o. Sp. K. działa na podstawie OWS, Prawa przewozowego oraz Konwencji CMR. Zachęcamy naszych klientów aby zapoznali się z tymi podstawami prawnymi.

Dodatkowo, każdy klient ma możliwość ubezpieczyć swój towar na czas transportu ubezpieczeniem Cargo.

Przewoźnicy, którzy z nami współpracują mogą za naszym pośrednictwem zawrzeć umowę ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Operatora Transportowego (OC Przewoźnika i OC Spedytora) W naszej ofercie znajdą Państwo również innego rodzaju ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe.

Oferta przygotowywana jest bezpłatnie a będąc naszym partnerem można dodatkowo skorzystać z pomocy w przypadku wystąpienia szkody.  Nasza firma jest związana z branżą ubezpieczeniową od kilkunastu lat przez co osoby zajmujące się ubezpieczeniami są ekspertami w tej dziedzinie.  Jesteśmy związani biznesowo  z jednym z najlepszych rzeczoznawców na Śląsku co daje możliwość rzetelnej weryfikacji każdej szkody. 

Jesteśmy przedstawicielstwem Towarzystw Ubezpieczeniowych takich jak:
  • STU ERGO HESTIA S.A.,
  • PZU S.A,
  • TUiR WARTA S.A.,
  • GOTHAER S.A.
  • COMPENSA S.A.
  • UNIQA S.A.

 

Korzystając z naszej obsługi możecie Państwo zaoszczędzić czas oraz pieniadzę!

OFERUJEMY  POMOC W PRZYPADKU ODZYSKANIA ODSZKODOWANIA ORAZ WERYFIKACJĘ SZKODY

 

W celu przygotowania Państwu oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb prosimy o kontakt pod numerami:

32 218-63-37 wew. 20 lub kom. +48 510 305 510